fbpx

PREMIERA nowego PAKIETU B „Przygód el Dragón”

¡Hola! ¿Qué tal? 

Zapraszam Cię Mamo dziecko 0-6 lat na moje nagrywane lekcje dla Twojego dziecka!

W 100% po hiszpańsku!

Wideo krótkie, do 20 minut – idealny czas dla każdego dziecka.

Do odtwarzania przez aż 90 dni!

Uczę poprzez śpiew i zabawę 🙂

Do każdej lekcji PDF ze słówkami oraz dodatkowym zadaniem !

Profesjonalna platforma do odtwarzania nagrań i nauki 🙂

Zobacz 3 pierwsze lekcje kursu i sprawdź czy to dla Was!

 

 

.

O kursie „Przygody el Dragón” mamy małych dzieci mówią naprawdę tak, że mega mi miło się robi.

Dziękuję za docenienie!

Obejrzyj to krótkie wideo poniżej i dowiedz się co w ramach nagrań dla Ciebie i Twojego dziecka przygotowałam!

 

Każda lekcja to: 

 

Temat przewodni

Jestem wieloletnim lektorem i specjalizuję się w uczeniu dzieci w wieku 0-6 lat i dlatego każda chiquilekcja ma swój temat przewodni i wokół niego wprowadzam pokrewne umiejętności, np. liczenia czy nazywania kolorów.

Słowniczek ze słówkami

Do każdego nagrania dodaję na platformie kursowej słowniczek z nowymi wyrażeniami użytymi podczas wideo, z tłumaczeniami na język polski, abyś Ty, Mamo, też rozumiała co dokładnie ja mówię i czego dokładnie ja uczę. 

Dodatkowe zadanie

Ponadto na platformie kursowej znajdziesz również inspirujące zadania dla chętnych o temacie przerabianym w nagraniu. Aby nauka nie kończyła się wraz z końcem nagrania, ale żeby była obecna odrobinę więcej.

¡Hola! Soy Marta – la chica con el Dragón 🦖

Czyli cześć! Jestem Marta – ta dziewczyna ze Smokiem, który nazywa się el Dragón 🦖 

Jestem założycielką El Chiquitín – hiszpański dla mojego dziecka, projektu, w którym pomagam Mamom, Rodzicom w uczeniu własnego dziecka języka hiszpańskiego, nawet jeśli nie znają języka.  

Na mojej stronie znajdziesz materiały bezpłatne jak i płatne eBooki, szkolenia, kursy dla rodziców dzieci w wieku 0-6 lat Prywatnie jestem Mamą 4-latka i fanką dwujęzyczności dzieci. W naszej rodzinie języki obce są obecne od początku i dziś widać tego mega efekty. Dlatego chciałabym się tu tym dzielić jak to zrobić by hiszpański był w wielu domach.

Ponadto, jestem właścicielką stacjonarnej szkoły językowej, którą założyłam 3 lata temu i specjalizujemy się w niej w nauczaniu języków obcych dzieci w wieku 0-6 lat oraz ich rodziców. Jestem mega szczęśliwa, że mogłam stworzyć takie miejsce, podobno mega fajne miejsce na mapie Poznania.  

Wprowadziłam na rynek poznański autorskie zajęcia języka hiszpańskiego dla dzieci malutkich od urodzenia do 6 lat, bowiem to jest właśne ten czas kiedy powinno się uczyć języków.  Aby móc w pełni wykorzystać potencjał jaki drzemie w fazie wrażliwej na język u człowieka, czyli do 6 roku życia.