fbpx

Kim jestem?

Zastanawiasz się pewnie kim to ja tak naprawdę jestem, skoro postanowiłam założyć El Chiquitín.

PDF

Jestem autorką innowacyjnego kursu wideo hiszpańskiego dla małych dzieci !

 

„Przygody el Dragón”

– Uczę poprzez śpiew i zabawę 🙂

– Do każdej lekcji PDF ze słówkami oraz dodatkowym zadaniem !

– Profesjonalna platforma do odtwarzania nagrań i nauki 🙂

Zapraszam na moje nagrane lekcje, idealne wideo dla Twojego dziecka!

W 100% po hiszpańsku!

Jestem właścicielką szkoły językowej

Swoje szkołę stacjonarną założyłam ponad 3 lata temu, specjalizowaliśmy się w nauczaniu języków obcych dzieci w wieku 0-6 lat oraz ich rodziców. Aktualnie pozostawiłam język hiszpański i przeniosłam się do online – czyli działam jedynie jako El Chiquitín.

Jestem autorką zajęć z hiszpańskiego dla dzieci

Wprowadziłam na rynek poznański autorkie zajęcia języka hiszpańskiego dla dzieci malutkich, od urodzenia, bowiem to jest właśne ten czas kiedy powinno się uczyć języków.  Aby móc w pełni wykorzystać potencjał jaki drzemie w fazie wrażliwej na język u człowieka, czyli do 6 roku życia. 

Jestem mamą 5-latka otoczonego językami

W naszej rodzinie języki obce są obecne od początku i dziś widać tego mega efekty. Moje dziecko obraca się w kręgu 3 języków: polski jako język ojczysty i otoczenia, hiszpański jako obcy wprowadzany przeze mnie od urodzenia oraz angielski jako język obcy wprowadzany od 1 roku życia. 

Dla kogo prowadzę El Chiquitín?

El Chiquitín – hiszpański dla Twojego dziecka by Marta Zięcik

Chiqui, chiqui, el chiquitín!

Jest to projekt wsparcia dla rodziców dzieci w wieku 0-6 lat, aby samodzielnie mogli dawać swoim dzieciom język hiszpański, niekoniecznie znając go perfekcyjnie.

Mam na imię Marta i wychowuję swoje dziecko w języku hiszpańskim metodą OPOL, czyli dwujęzyczności zamierzonej. Staram się, aby język hiszpański był dla niego tak zrozumiały jak język polski, czyli język ojczysty obojga rodziców.

Znajdziesz tu materiały pomocne do uczenia dzieci. Jestem autorką zajęć we własnej szkole językowej Los Chiquis – zajęcia z języka hiszpańskiego dla dzieci od urodzenia do 6 lat.