fbpx

Aż 2 części ciekawych zabaw dla dzieci i ich rodziców po hiszpańsku !

Kupując obie części

zyskujesz zabawy

dla dzieci

w wieku 0-6 lat

w jednym!

 

 

.

Dla kogo jest ten e-book?

Dla rodziców dzieci 0-6 lat 

Jeśli jesteś Mamą dziecka małego do 6 lat oraz chcesz uczyć swoje dziecko języków obcych to trafiłaś  wyśmienicie! Ten e-book pokaże Ci, poprzez gotowe materiały, jak uczyć swoje dziecko samodzielnie języka hiszpańskiego aby było łatwo i efektywnie! 

Dla rodziców nie znających hiszpańskiego

Nawet jeśli nie znasz jeszcze tego języka, ale bardzo chcesz aby Twoje dziecko się rozwijało, ten e-book pokaże Ci jak możesz to osiągnać i zacząć bawić się  po hiszpańsku jeszcze tego samego dnia od jego otrzymania! 

Dla rodziców już uczących hiszpańskiego

Jeśli jesteś natomiast Mamą, która niedawno wystartowała z uczenieniem własnego dziecka języka hiszpańskiego i potrzebujesz ciekawych inspiracji to ten eBook jest dla Ciebie i Twojego dziecka właśnie idealny.

¡Hola! Soy Marta – la chica con el Dragón 🦖

Czyli cześć! Jestem Marta – ta dziewczyna ze Smokiem, który nazywa się el Dragón 🦖 

Jestem założycielką El Chiquitín – hiszpański dla mojego dziecka, projektu, w którym pomagam Mamom, Rodzicom w uczeniu własnego dziecka języka hiszpańskiego, nawet jeśli nie znają języka.  

Na mojej stronie znajdziesz materiały bezpłatne jak i płatne eBooki, szkolenia, kursy dla rodziców dzieci w wieku 0-6 lat Prywatnie jestem Mamą 4-latka i fanką dwujęzyczności dzieci. W naszej rodzinie języki obce są obecne od początku i dziś widać tego mega efekty. Dlatego chciałabym się tu tym dzielić jak to zrobić by hiszpański był w wielu domach.

Ponadto, jestem właścicielką stacjonarnej szkoły językowej, którą założyłam 3 lata temu i specjalizujemy się w niej w nauczaniu języków obcych dzieci w wieku 0-6 lat oraz ich rodziców. Jestem mega szczęśliwa, że mogłam stworzyć takie miejsce, podobno mega fajne miejsce na mapie Poznania.  

Wprowadziłam na rynek poznański autorskie zajęcia języka hiszpańskiego dla dzieci malutkich od urodzenia do 6 lat, bowiem to jest właśne ten czas kiedy powinno się uczyć języków.  Aby móc w pełni wykorzystać potencjał jaki drzemie w fazie wrażliwej na język u człowieka, czyli do 6 roku życia.